Executive Search & Headhunting

Lidé jsou ti, kdo tvoří firmu. Proto je kvalitní nábor manažerů a vedoucích pracovníků klíčovým faktorem úspěchu. A k tomu také Executive Search slouží. Nejedná se o běžný Recruiting. Executive Search nebo také Executive Hiring je proces, v rámci něhož přivádíme do firem právě takové kandidáty, kteří skutečně dokáží podpořit strategii jejího rozvoje a přizpůsobí se požadavkům jejího prostředí.

Executive Search není běžný nábor managerů. Je to nábor skutečných talentů. Jde o složitý proces vyžadující čas, osvědčené metody a také hluboké znalosti v oboru včetně specifických dovedností. To vše naši konzultanti ovládají a náborem pracovníků naše klienty provedou. Poskytujeme komplexní služby od hodnocení kandidátů, jejich předvýběru k pohovorům až po úspěšný onboarding. Talenty vyhledáváme z celé republiky i zahraničí.

Executive search šité na míru

Aby mohla být naše služba v rámci Executive Search efektivní, musí perfektně odpovídat potřebám klienta. Proto vám pozorně nasloucháme a náš přístup obohacujeme o hodnocení kandidátů na míru. Posuzujeme nejen jejich dovednosti, ale také schopnost splnit výzvy spojené s jejich budoucími úkoly. O to se stará individuálně navržený tým odborníků se zkušenostmi z korporátního prostředí. Při náboru a hodnocení manažerů a vedoucích pracovníků podporujeme jak velké společnosti, tak i malé a střední podniky. Dbáme na rozvoj našich znalostí v požadovaných profesích, stejně jako na zachovávání pevné etiky. Naše know-how pokrývá všechny podnikové sektory a odvětví.

Zaměřujeme se na střední a vrcholový management v těchto oblastech: AutomotiveLetecký průmyslFinance a bankovnictvíFCMG (maloobchod), Masmédia (Digitální média), EnergetikaZdravotnictvíStrojírenstvíVeřejný sektor i Doprava a logistika. Obrátit se na nás můžete také, pokud vás zajímá Leadership a rozvoj zaměstnanců, Interim Management či Change Management. Společnou cestu s vámi můžeme projít také, pokud naopak řešíte Outplacement, tedy když zaměstnanci opouští společnost.

Odborné znalosti a kreativita našich konzultantů zajišťuje našim klientům přístup ke špičkovým talentům, kteří jsou schopni myslet jinak, přinášet nový pohled na věc a novou energii do organizace. Díky mezinárodnímu charakteru skupiny Arthur Hunt a našemu členství v síti API jsme schopni podporovat společnosti i v jejich mezinárodních projektech. Zjistěte, jaké může být Executive Search v podání Arthur Hunt.

Nehledáte aktuálně nové kandidáty?

Možná byste raději podpořili stávající zaměstnance a manažery a pomohli jim rozvinout jejich talent. Anebo potřebujete zkušeného kouče, nastavit novou HR strategii vaší organizace či najít manažerský potenciál u interních kandidátů na povýšení. Pro toto všechno a mnoho dalších úkolů spojených s implementací změn nebo krizovým řízením je tu Arthur Hunt – váš partner ve světě Executive Search.

Kontaktovat Arthur Hunt

    Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru