Executive Search & Headhunting – Auditorské společnosti

Hledáte do své firmy talentované manažery? V Arthur Hunt Executive Search & Headhunting využíváme interní znalosti HR procesů a diskrétně oslovujeme i ty uchazeče, kteří nejsou na trhu práce momentálně volní a které byste přes běžný recruiting nezískali. Pozorně nasloucháme vašim potřebám a mezi kandidáty zařazujeme pouze ty, kteří skutečně dokáží podpořit vaši strategii rozvoje.

Patříme mezi TOP Executive Search společnosti s přesahem do celé Evropy. Zajišťujeme nábor manažerů a vedoucích pracovníků (Executive Hiring) na střední i vysoké pozice. Poskytujeme komplexní služby od hodnocení kandidátů, jejich předvýběru k pohovorům až po úspěšný onboarding. Talenty vyhledáváme v celé republice i v zahraničí. Při práci pro auditorské společnosti se věnujeme také oblastem jako Leadership a rozvoj zaměstnanců, Koučink, Interim Management, Change Management nebo Talent Management či Outplacement.

Auditorské společnosti

V době, kdy i největší poradenské a auditorské firmy přehodnocují své business modely a nabídky, aby byly konkurenceschopnější, se stává prioritou mít ve firmě schopné manažery zaměřené na výkon, stejně jako na kvalitní vedení týmu (Leadership Management). Díky našim znalostem oboru pro vás umíme najít vhodného managera, který povede firmu v jejich rozvojových a transformačních aktivitách. Pro auditorské firmy vyhledáváme v rámci služeb Headhunting a Executive Search osobnosti s otevřenou myslí, které jsou schopné myslet tzv. out of the box. Přivádíme osobnosti se silnými rozvojovými schopnostmi i kreativitou potřebnou k navrhování inovativních a převratných řešení. Zároveň podporujeme firmy i formou vyhledávání interních talentů a koučinku.

    Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru