Executive Search & Headhunting – Automotive

Rozumíme mnagementu automobilového průmyslu. A víme, kde hledat ty nejlepší talenty v oboru. V rámci Arthur Hunt Executive Search & Headhunting je můžeme přivést i k vám do firmy. Využíváme interní znalosti HR procesů a diskrétně oslovujeme i uchazeče, kteří nejsou na trhu práce momentálně volní a které byste přes běžný Recruiting nezískali. Pozorně nasloucháme vašim potřebám a mezi kandidáty zařazujeme pouze ty, kteří skutečně dokáží podpořit vaši strategii rozvoje.

Patříme mezi TOP Executive search společnosti s přesahem do celé Evropy. Zajišťujeme nábor manažerů a vedoucích pracovníků (Executive Hiring) na střední i vysoké pozice. Poskytujeme komplexní služby od hodnocení kandidátů, jejich předvýběru k pohovorům až po úspěšný onboarding. V oboru Automotive se věnujeme také oblastem jako Leadership a rozvoj zaměstnanců, Koučink, Interim Management, Change Management nebo Talent Management či Outplacement.

Automotive

Automobilový průmysl, oslabený nedávnými krizemi, včetně krize COVID, nyní prochází velmi náročným obdobím regenerace. Přitom podléhá stále tvrdším ekologickým a regulačním omezením, současně s tlakem na nižší ceny. Tato situace vyžaduje vysokou efektivitu práce všech zaměstnanců a požadavky na manažery jsou vyšší než kdykoliv předtím. V rámci Headhunting a Executive Search služeb vám pomůžeme najít vhodné kandidáty, kteří si dokáží s těmito výzvami poradit. Ať už se jedná o zavádění nových procesů, optimalizaci těch stávajících, nebo zavádění nových obchodních linií a snižování nákladů, vždy jsou to lidé, kteří rozhodují. Leadership Management a Change Management je v takovou chvíli klíčový. V rámci oboru Automotive zajišťujeme také rozvoj interních talentů. V případě krize dokážeme zajistit vhodného Interim Managera.

    Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru