Executive Search & Headhunting – Doprava a logistika

Najít vhodného manažera není vždy snadné. Pro vytipování vhodných uchazečů je potřeb znát daný obor a mít na uchazeče vazby. Ty my v oboru dopravy a logistiky máme. V rámci Arthur Hunt Executive Search & Headhunting vám vhodné kandidáty navrhneme. Využíváme interní znalosti HR procesů a diskrétně oslovujeme i uchazeče, kteří nejsou na trhu práce momentálně volní a které byste přes běžný Recruiting nezískali. Pozorně nasloucháme vašim potřebám a mezi kandidáty zařazujeme pouze ty, kteří skutečně dokáží podpořit vaši strategii rozvoje.

Patříme mezi TOP Executive search společnosti s přesahem do celé Evropy. Zajišťujeme nábor manažerů a vedoucích pracovníků (Executive Hiring) na střední i vysoké pozice. Poskytujeme komplexní služby od hodnocení kandidátů, jejich předvýběru k pohovorům až po úspěšný onboarding. V oboru dopravy a logistiky se věnujeme také oblastem jako Leadership a rozvoj zaměstnanců, koučink, Interim Management, Change Management nebo Talent Management či Outplacement.

Doprava a logistika

Každé odvětví je něčím specifické a u dopravy a logistiky tomu není jinak. Hráči v tomto odvětví (logistické a dopravní společnosti, spediční firmy a přepravci) působí na vysoce konkurenčním trhu, který je obzvláště citlivý na hospodářské podmínky. Zaměstnávají velký počet nekvalifikovaných pracovníků a manažery si musí sami vychovávat nebo najímat. V rámci Executive Search a Headhunting pomáháme s náborem nových odborníků na logistiku, zejména finančních manažerů, IT manažerů či zkušených odborníků zastávajících vedoucí pozice. Zajišťujeme podporu také v rámci Change Managementu, Talent Managementu a Koučinku. V případě potřeby Vám dodáme vhodného a zkušeného Interim Managera.

    Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru