Executive Search & Headhunting – Energetika

Hledáte do firmy mnažera působícího v oblasti energetiky? Víme, že obsadit takovou pozici může být náročné, pokud chcete manažera, který má nejen zkušenosti, ale také talent a potenciál k dalšímu rozvoji. V rámci Arthur Hunt Executive Search & Headhunting vyhledáváme skutečné talenty. Využíváme interní znalosti HR procesů a diskrétně oslovujeme i uchazeče, kteří nejsou na trhu práce momentálně volní a které byste přes běžný Recruiting nezískali. Pozorně nasloucháme vašim potřebám a mezi kandidáty zařazujeme pouze ty, kteří skutečně dokáží podpořit vaši strategii rozvoje.

Patříme mezi TOP Executive search společnosti s přesahem do celé Evropy. Zajišťujeme nábor manažerů a vedoucích pracovníků (Executive Hiring) na střední i vysoké pozice. Poskytujeme komplexní služby od hodnocení kandidátů, jejich předvýběru k pohovorům až po úspěšný onboarding. V oboru energetiky se věnujeme také oblastem jako Leadership a rozvoj zaměstnanců, Koučink, Interim Management, Change Management nebo Talent Management či Outplacement.

Energetika

Energetický průmysl v ČR i ve světě čelí stále většímu tlaku na výkon. Aby toho bylo možné dosáhnout, je potřeba silných osobností, které mají jak kvalifikační, tak osobnostní předpoklady k úspěšnému vedení. Pomáháme společnostem řešit otázky výkonnosti a konkurenceschopnosti související s dovednostmi jejich zaměstnanců. Rozvíjíme interní talenty, podporujeme Leadership Management, a v případě potřeby nových zaměstnanců zajišťujeme v rámci služeb Headhunting a Executive Search zaměstnávání vhodných vedoucích pracovníků. Naše týmy pomáhají energetickým společnostem také s řízením změn (Change Management), adaptací jejich kvalifikačních modelů, zaváděním nových organizačních strategií aj.

    Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru