Financial Data

Executive Search & Headhunting – Finance a bankovnictví

Oblast financí a bankovnictví je velmi specifická a hledání vhodného kandidáta pro manažerskou pozici může být zdlouhavé. V Arthur Hunt máme na odborníky vazby a v rámci Executive Search & Headhunting dokážeme vytipovat ty, kteří se pro vámi obsazovanou pozici hodí nejvíce. Využíváme interní znalosti HR procesů a diskrétně oslovujeme i uchazeče, kteří nejsou na trhu práce momentálně volní a které byste přes běžný Recruiting nezískali. Pozorně nasloucháme vašim potřebám a mezi kandidáty zařazujeme pouze ty, kteří skutečně dokáží podpořit vaši strategii rozvoje.

Patříme mezi TOP Executive search společnosti s přesahem do celé Evropy. Zajišťujeme nábor manažerů a vedoucích pracovníků (Executive Hiring) na střední i vysoké pozice. Poskytujeme komplexní služby od hodnocení kandidátů, jejich předvýběru k pohovorům až po úspěšný onboarding. V oboru financí a bankovnictví se věnujeme také oblastem jako Leadership a rozvoj zaměstnanců, Koučink, Interim Management, Change Management nebo Talent Management či Outplacement.

Finance a bankovnictví

Společnosti finančního sektoru, ať už banky, pojišťovny či jiné, si prošly v poslední době velkým vývojem. Hlavními aktivitami se často staly digitalizace části činností a péče o dlouhodobý vztah se zákazníky. Zároveň se také neustále zvyšuje tlak na výkon ve stále složitějších a regulovanějších činnostech na kapitálových trzích. Klíčovým aktivem je pak lidský kapitál. Společnostem finančního sektoru pomáháme vyhledávat a integrovat nové talenty na manažerské pozice. Headhunting a Executive Search se prokazatelně jeví jako mnohem efektivnější než běžný Recruiting. Společnostem také pomáháme s návrhy dlouhodobých strategií pro získávání finančních managerů a jejich úspěšný onboarding.  

    Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru