Executive Search & Headhunting – FMCG (Maloobchod)

Každý obor má své zákonitosti a nejinak je tomu i v případě FMCG. V rámci Arthur Hunt Executive Search & Headhunting navazujeme vztahy se špičkami v oboru a citlivě vytipováváme osobnosti vhodné pro vaši firmu. Využíváme interní znalosti HR procesů a diskrétně oslovujeme i uchazeče, kteří nejsou na trhu práce momentálně volní a které byste přes běžný Recruiting nezískali. Pozorně nasloucháme vašim potřebám a mezi kandidáty zařazujeme pouze ty, kteří skutečně dokáží podpořit vaši strategii rozvoje.

Patříme mezi TOP Executive search společnosti s přesahem do celé Evropy. Zajišťujeme nábor manažerů a vedoucích pracovníků (Executive Hiring) na střední i vysoké pozice. Poskytujeme komplexní služby od hodnocení kandidátů, jejich předvýběru k pohovorům až po úspěšný onboarding. V oboru dopravy a logistiky se věnujeme také oblastem jako Leadership a rozvoj zaměstnanců, Koučink, Interim Management, Change Management nebo Talent Management či Outplacement.

FMCG (Malobchod)

V oblasti FMCG odlišuje úspěšné hráče od neúspěšných míra produktivity a schopnost se přizpůsobit. Trh se neustále mění a přichází stále nové výzvy stran zaměstnávání pracovníků. Proto našim klientům pomáháme předvídat potřeby pracovních míst a nutných dovedností zaměstnanců. Samotný význam FMCG, rychloobrátkové zboží, určuje náročnost daných procesů. Požadavky na manažerské pozice jsou zde vysoké. Podporujeme FMCG společnosti při náboru managerů a v rámci Headhunting a Executive Search vyhledáváme talenty s vůdčími schopnostmi a zaměřením na výkon. Rovněž zajištujeme podporu při rozvoji talentů interních.

    Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru