Executive Search & Headhunting – Masmédia (Digitální média)

Svět digitálních médio se mění takřka každý den a my s ním držíme krok. V rámci Arthur Hunt Executive Search & Headhunting vytipováváme vhodné kandidáty do firem a přivádíme pouze skutečné talenty. Využíváme interní znalosti HR procesů a diskrétně oslovujeme i uchazeče, kteří nejsou na trhu práce momentálně volní a které byste přes běžný Recruiting nezískali. Pozorně nasloucháme vašim potřebám a mezi kandidáty zařazujeme pouze ty, kteří skutečně dokáží podpořit vaši strategii rozvoje.

Patříme mezi TOP Executive search společnosti s přesahem do celé Evropy. Zajišťujeme nábor manažerů a vedoucích pracovníků (Executive Hiring) na střední i vysoké pozice. Poskytujeme komplexní služby od hodnocení kandidátů, jejich předvýběru k pohovorům až po úspěšný onboarding. V oboru masmédií se věnujeme také oblastem jako Leadership a rozvoj zaměstnanců, Koučink, Interim Management, Change Management nebo Talent Management či Outplacement.

Masmédia

(Digitální média)

Svět digitálních médií se proměňuje takřka každý den. A proto je potřeba nejen držet krok s dobou, ale také mít ve firmě lidi, kteří dokáží myslet kreativně a jsou flexibilní. Inzerentům a agenturám pomáháme úspěšně zvládnout všechny důležité procesy. V rámci Headhunting a Executive Search vyhledáváme talenty, kteří dokáží poskytnout špičkové poradentství a uvažují tzv. out of the box. Mezi naše klienty patří vydavatelské domy, rozhlasová a televizní média, PR agentury, reklamní a mediální agentury aj. Naši konzultanti jsou odborníky v oblasti médií a komunikace. Dokáží vyhledat skutečné specialisty schopné podpořit společnosti, značky a produkty ve všech směrech (rozvoj, reputace, ochrana). Stejně tak je možné se na nás obrátit v případě rozvoje talentů svých zaměstnanců a podpory jejich Leadershipu. Samozřejmostí je i poradenství při výběru vhodného interim Managera.

    Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru