Executive Search & Headhunting – Strojírenství

Hledání vhodného kandidáta pro mnažerskou pozici ve strojírenství je někdy běh na dlouhou trať. Proto v Arthur hunt Executive Search & Headhunting dlouhodbě udržujeme kontakt s těmi nejtalentovanějšími osobnostmi v oboru. Využíváme interní znalosti HR procesů a diskrétně oslovujeme i uchazeče, kteří nejsou na trhu práce momentálně volní a které byste přes běžný Recruiting nezískali. Pozorně nasloucháme vašim potřebám a mezi kandidáty zařazujeme pouze ty, kteří skutečně dokáží podpořit vaši strategii rozvoje.

Patříme mezi TOP Executive search společnosti s přesahem do celé Evropy. Zajišťujeme nábor manažerů a vedoucích pracovníků (Executive Hiring) na střední i vysoké pozice. Poskytujeme komplexní služby od hodnocení kandidátů, jejich předvýběru k pohovorům až po úspěšný onboarding. V oboru strojírenství se věnujeme také oblastem jako Leadership a rozvoj zaměstnanců, koučink, Interim Management, Change Management nebo Talent Management či Outplacement.

Strojírenství

Zpracovatelský průmysl je plný nejistot. Uzavírání závodů, a to i těch efektivních, snižování pracovních míst… Našim klientům v těchto těžkých dobách pomáháme v rámci Change Managementu provádět restrukturalizaci potřebnou ke zlepšení jejich výkonnosti. Zavádíme inovativní a pragmatická opatření, která pomáhají řídit tyto změny. Naše týmy vyvíjí specifické manažerské metody, zejména v podobě Center hodnocení a rozvoje, které mají přilákat, udržet a mobilizovat tolik potřebné talenty. Pro vyhledávání těchto zaměstnanců využíváme svých znalostí v oblasti Headhunting a Executive Search. Podporujeme své klienty při komunikačních akcích a jednání s partnery. Zavádíme zlepšovací metody na podporu zaměstnatelnosti pracovníků. Našimi klienty jsou výrobní společnosti, strojírenské firmy, hutní společnosti, ocelárny aj.

    Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru