Executive Search & Headhunting – Veřejný sektor

Potřebujete obsadit pozici ve veřejném sektoru? Pomůžeme vám. Vazby na talentované odborníky máme totiž soukromým a veřejným sektorem napříč. V rámci Arthur Hunt Executive Search & Headhunting vyhledáváme osobnosti, které se na danou pozici skutečně hodí. Využíváme interní znalosti HR procesů a diskrétně oslovujeme i uchazeče, kteří nejsou na trhu práce momentálně volní a které byste přes běžný Recruiting nezískali. Pozorně nasloucháme vašim potřebám a mezi kandidáty zařazujeme pouze ty, kteří skutečně dokáží podpořit vaši strategii rozvoje.

Patříme mezi TOP Executive search společnosti s přesahem do celé Evropy. Zajišťujeme nábor manažerů a vedoucích pracovníků (Executive Hiring) na střední i vysoké pozice. Poskytujeme komplexní služby od hodnocení kandidátů, jejich předvýběru k pohovorům až po úspěšný onboarding. V rámci veřejného sektoru se věnujeme také oblastem jako Leadership a rozvoj zaměstnanců, Koučink, Interim Management, Change Management nebo Talent Management či Outplacement.

Veřejný sektor

Podporujeme orgány státní správy i samosprávy v oblasti řízení změn. Propojujeme přitom znalosti jak veřejného sektoru, tak podnikání, a navrhujeme zavádění inovativních a pragmatických systémů, které pomáhají zúčastněným stranám zvládat transformace. Pomáháme subjektům veřejné správy přepracovat jejich organizační a řídící metody (Change Management). Navrhujeme možnosti perspektivního řízení pracovních míst a kariérních cest, zavádíme operativní personální strategie týkající se otázek udržení pracovních míst, řízení absencí, manažerského vzdělávání aj. Orgány veřejné správy se na nás obrací jak v případě vyhledání vhodných specialistů (Executive Search a Headhunting), tak v případě rozvoje talentů zaměstnanců stávajících (Leadership Management). 

    Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru