Akce a novinky

Připojte se k dalším profesionálům z vedení malých a středních podniků i z velkých korporací a společně prozkoumáme, jak transformovat firmu, rozvíjet lidský kapitál a zvyšovat výkonnost firmy.

Důvod existence organizace, neboli „raison d’être“, představuje její hlavní účel a principy řízení. Tohle je její mise, hnací síla. Definuje cíle organizace a hodnoty, závazek vytvářet “něco navíc” a uspokojovat potřeby svých zákazníků, zaměstnanců, akcionářů a společnosti jako celku.

Připojte se k HR komunitě pro inspiraci a networking. Vyměníme si zkušenosti a řešení a na základě sdílených zkušeností a poznatků společně vyvineme „raison d’être“ pro Vaši organizaci.

Registracepozvánka na akci

    Najít smysl fungování společnosti je v dnešním business světě nezbytné. Řídí se ním strategie, přitahuje a udržuje talent, zákazníky i investory. Je na něm založeno rozhodování, ovlivňuje výkon společnosti i finanční výsledky. Ideálně je založen na udržitelnosti, na podpoře lidí, planety a zisku, nejen na krátkodobém profitu. To je alespoň teorie.  Ve skutečnosti však může být smysl bytí pro mnoho firem jen další módní trend, sprosté slovo. Jde ale o základní stavební kámen společnosti, který má skutečný účel i moc. Je relevantní, odlišný od ostatních a autentický. Ztělesněný v top managementu a pevně ukotvený v celé organizaci.

    Registracepozvánka na akci

        Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru