Interim Management

Výsledky závisí na správných rozhodnutích. Nejtěžší ale je poznat, která to jsou. Pokud váš business prochází těžkými časy a hledáte řešení, může tím nejlepším rozhodnutím být přijetí zkušeného externího manažera.

Ať už se jedná o krizový management podniku, optimalizaci interních procesů nebo podporu při přípravách na zásadní změny, Interim Manager přináší specializované znalosti příslušného oboru a oproti interním manažerům také patřičný nadhled.

Krizový management pro vaši firmu

Náplní práce krizového manažera je navrhování a realizování konkrétních kroků, které povedou ke splnění definovaných KPIs. Spolupráce se uzavírá na předem definované období, úspěšnost Interim Managera je tedy snadno měřitelná. Součástí Interim Managementu bývá také Interim Audit.

V rámci Artur Hunt Executive Search & Headhunting vyhledáváme pouze skutečné talenty v oboru. Neomezujeme se přitom pouze na ČR, zkušené managery mapujeme napříč Evropou i v zámoří. Díky tomu v Arthur Hunt Group sdružujeme komunitu více než 3 000 talentovaných odborníků, kteří jsou okamžitě k dispozici a plně mobilní. Naši Transition Manageři přitom zaručují identifikaci jejich nejlepšího přidělení a vhodné kandidáty vám vytipují do 5 dnů.

V Interim Managementu pomáháme jak velkým a středním podnikům, tak malým firmám. Náš tým manažerů se citlivě a aktivně podílí na všech řídících funkcích společnosti ve všech ekonomických sektorech.

Chcete spíše efektivně řídit změny ve vašem podniku?

Kromě Interim Managera dokážeme zajistit také vhodného Change Managera. Propojením Interim Managementu s odborně vedeným Change Managementem dosahujeme ve firmách ještě lepších výsledků.

Kontaktovat Arthur Hunt

    Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru