Proč se k nám připojit?

Chcete se připojit k inovativní, efektivní a inkluzivní skupině profesionálů v oblasti lidských zdrojů? Ženy a muži ve skupině Arthur Hunt Group sdílejí a vyznávají pět silných hodnot, které odrážejí to, v co věříme. Tvoří naši firemní kulturu. Jsou vyjádřeny v našem každodenním životě.

Společně se dostaneme dál

Řídíme se týmovým duchem. Přestože jsme odborníky ve svých oborech (nábor, poradenství, řízení transformace, řízení změn, řízení talentů), aktivně nasloucháme našim zákazníkům a respektujeme jejich firemní kulturu a zaměstnance, což nám pomáhá v našich metodikách spoluvytvářet vhodná řešení na míru.

Spolupráce je základem našeho fungování. Pevně věříme, že sdílení našich profesí, vizí a přístupů obohacuje nás všechny, umožňuje nám růst a umožňuje firmě se rozvíjet. Každý úkol je příležitostí k výměně zkušeností, která dává všem – konzultantům, manažerům, ředitelům nebo spolupracovníkům – možnost převzít odpovědnost za řešení, ať už jsou jakkoli inovativní a obtížná.

Společně jsme efektivnější

Skupina se již více než 30 let věnuje rozvoji lidského kapitálu svých klientů. Neustále roste a neustále se snaží vyvíjet nové přístupy, aby mohla lépe čelit obchodním výzvám svých klientů.

Pokud rádi vymýšlíte nové přístupy, máte detailní znalosti určitých odvětví, rádi brainstormujete, je pro vás skupina Arthur Hunt jako stvořená. Hledáme odhodlané, otevřené ženy a muže, kteří jsou srdcem podnikaví a jsou schopni rozvíjet naši skupinu prostřednictvím strategické a operativní obchodní inteligence.

Společně jsme hrdí na své rozdíly

Respekt a začlenění jsou součástí našeho každodenního života. Jsme signatáři charty Other Circle, ve skupině máme kontaktní osobu pro zdravotně postižené a kontaktní osobu věnující se rozmanitosti.

Pilíři naší kultury jsou respekt ke kandidátům, respekt k našim etickým chartám v oblasti koučování a náboru, respekt k jednotlivcům a jejich dovednostem a úcta k přesvědčení každého člověka. Máte-li stejné hodnoty, přidejte se k nám!

Společně inovujeme

Předvídání, odvaha, vytváření nových řešení, boření bariér mezi jednotlivými oblastmi činností je naším poznávacím znamením. Abychom něco změnili, zaměřujeme se na to, abychom viděli a dělali věci jinak a našli nejlepší cestu vpřed. Čerpáme inspiraci ze všech oblastí a navrhujeme pro naše zákazníky systémy, které mohou vytvořit konkurenční výhodu. Náš přístup k lidským zdrojům spočívá v tom, že jsme laboratoří inovací. Pojďte tvořit s námi.

Vždy společně

Vzhledem k povaze našich úkolů je naše práce někdy osamělá. Vždy však najdete kolegu, který vám odpoví na vaše otázky, podá vám pomocnou ruku v náročných chvílích nebo se s vámi zamyslí nad diskusí o novém přístupu. Koncept vzájemné pomoci má ve skupině Arthur Hunt svůj význam a probíhá napříč odvětvími. Bez ohledu na to, zda se zabýváte náborem, řízením tranzice, poradenstvím nebo řízením změn, dveře budou vždy otevřené. Talentů je mnoho a přání být nápomocen není nikdy daleko, stačí jen vejít do vždy otevřených dveří.

    Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru