Executive Search & Headhunting – Letecký průmysl

Málokterá oblast je tak unikátní jako letecký průmysl. Odborníky je potřeba často hledat v zahraničí, jelikož český trh je pro obsazování těchto postů leckdy malý. V rámci Arthur Hunt Executive Search & Headhunting dokážeme tyto odborníky najít. Využíváme interní znalosti HR procesů a diskrétně oslovujeme i uchazeče, kteří nejsou na trhu práce momentálně volní a které byste přes běžný Recruiting nezískali. Pozorně nasloucháme vašim potřebám a mezi kandidáty zařazujeme pouze ty, kteří skutečně dokáží podpořit vaši strategii rozvoje.

Patříme mezi TOP Executive search společnosti s přesahem do celé Evropy. Zajišťujeme nábor manažerů a vedoucích pracovníků (Executive Hiring) na střední i vysoké pozice. Poskytujeme komplexní služby od hodnocení kandidátů, jejich předvýběru k pohovorům až po úspěšný onboarding. V oboru leteckého průmyslu se věnujeme také oblastem jako Leadership a rozvoj zaměstnanců, Koučink, Interim Management, Change Management nebo Talent Management či Outplacement.

Letecký průmysl

Executive Search a Headhunting v oboru leteckého průmyslu se věnujeme už přes 30 let. Známe jeho zákonitosti i úskalí. Víme, jakým čelí výzvám v procesu dekarbonizace. Rovněž chápeme, jak složitý je jeho dodavatelský řetězec zahrnující velký počet malých a středních podniků. Tlak na výkonnost je zde enormní. Zajišťujeme rozvoj interních talentů, podporujeme Leadership Management. Vyhledáváme vhodné kandidáty do středního i vysokého managementu, kteří dokáží tento tlak ustát a posunout vaši firmu dále. Klasický Recruiting zde není optimální. Manažerské pozice je totiž potřeba obsazovat velmi pečlivě. Proto je zde Headhunting a Executive Search optimální volbou. Je Vaše potřeba vykrytí manažerské pozice jen dočasná? Pro nás to není problém, namísto dlouhodobého kandidáta Vám poradíme s výběrem vhodného interim manažera.

    Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru