Executive Search & Headhunting – Zdravotnictví

Managementu ve zdravotnictví rozumíme a v rámci Arthur Hunt Executive Search & Headhunting vám vhodného manažera pro oblast zdravotnictví dokážeme najít. Využíváme přitom interní znalosti HR procesů a diskrétně oslovujeme i uchazeče, kteří nejsou na trhu práce momentálně volní a které byste přes běžný Recruiting nezískali. Pozorně nasloucháme vašim potřebám a mezi kandidáty zařazujeme pouze ty, kteří skutečně dokáží podpořit vaši strategii rozvoje.

Patříme mezi TOP Executive search společnosti s přesahem do celé Evropy. Zajišťujeme nábor manažerů a vedoucích pracovníků (Executive Hiring) na střední i vysoké pozice. Poskytujeme komplexní služby od hodnocení kandidátů, jejich předvýběru k pohovorům až po úspěšný onboarding. V oboru zdravotnictví se věnujeme také oblastem jako Leadership a rozvoj zaměstnanců, Koučink, Interim Management, Change Management nebo Talent Management či Outplacement.

Zdravotnictví

Ve zdravotnictví dochází v posledních letech často k restrukturalizacím v důsledku transformace obchodní linie. Tyto změny přináší nové výzvy, kterým pomáháme zdravotnickým organizacím čelit. V oblasti personalistiky jsou to zejména dohody o interní mobilitě, nové integrační strategie aj. Pomáháme při náboru a onboardingu nových zaměstnanců, proškolujeme stávající zaměstnance v manažerských dovednostech (Leadership Management). V rámci Headhunting a Executive Search vyhledáváme profesionály v oboru, ať už se jedná o ředitele zdravotnických zařízení, manažerské pozice související s logistikou či supply chain ve zdravotnictví nebo další vedoucí pozice ve zdravotnictví, přes HR, Finance až po odborné zdravotní profese. Jsme zdravotnickým organizacím partnerem, který ji dokáže složitými procesy bezpečně provést. Nabízíme celkový pohled na daný vývoj a přinášíme možnosti řešení.

    Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek z oboru